Skvrňanský M-klub i v prosinci láká na zajímavé pořady


Na poslední měsíc v roce si M-klub pro návštěvníky připravil koncert, projekci filmu a jeden hudebně cvičící pořad. Přijďte si odpočinout v předvánočním shonu a dopřejte si příjemný podvečer.

Reklama

Koncert mezi knihami vám v pondělí 4. 12. v 18:00 přináší JEŽÍŠEK.
Srdce slezské, krev valašská, smíchovský obráběč dřeva. Hlas neotesaný, melodie hypnotizující a texty, které posluchače nutí smát se i zamýšlet.
Lukáš Kurtin alias Ježíšek je český písničkář se zdánlivě nenápadným projevem. Ale jakmile rozezní dřevo, přiměje jakkoliv zdivočelé osazenstvo open micu, baru nebo kavárny utichnout a věnovat pozornost zvuku kytary a příjemně tlumenému hlasu. Ostřejší kytarové songy doprovází rozhodné frázování s důmyslným vyjádřením niterních postřehů. Ježíškova hudba na pozadí demonstruje hodnoty člověka s jemnou duší trpícího v tvrdě kapitalistické a materiálně založené společnosti.
Vstupné dobrovolné.

Norský dokumentární film Královna mizející říše si nenechte ujít následující pondělí 11. 12. od 18:00.
Připravte se na velkolepý a dojemný příběh o mámě Frost, půvabné samici ledního medvěda, a jejích roztomilých mláďat. Během čtyřleté výpravy se norskému filmaři Asgeiru Helgestadovi podařilo kráčet v medvědích stopách a zachytit, jak se Frost snaží přežít a vychovat mladé, zatímco jí její domov doslova taje přímo pod tlapami. Film je s titulky.
Vstup zdarma

OSM KUSŮ BROKÁTU:
Hudba inspirovaná sestavou čchi-kungu zazní v M-klubu hned následující den v úterý 12. 12. od 18:00.
Seznamte se s relaxační hudbou, která vznikla na motivy známé čchi-kungové sestavy Osm kusů brokátu. Dozvíte se něco o vzniku alba, ale také o čchi-kungu (Qi Gongu). 12.12.2023 18:00
Poznejte i sestavu Osm kusů brokátu. Můžete (ale není podmínkou) si také jednotlivé cviky vyzkoušet osobně a lépe tak prožít hudbu, která je podle nich nahrána. 12.12.2023 18:00
Vstupné dobrovolné.

Sdílet:

Reklama
Reklama
Reklama

Více od Peggy Kýrová