Už v neděli se Energie opět představí doma! Co přinese bitva s Hradcem?


Hokejová Tipsport extraliga se po reprezentační přestávce znovu rozbíhá. Energetiky nejprve čeká v pátek výjezd do Liberce, v neděli se pak po dlouhých čtrnácti dnech opět představí doma. Na co se fanoušci mohou v nedělní bitvě s Hradcem těšit?

VSTUPENKY NA DUEL S HRADCEM KUPUJ ZDE

Do Karlových Varů přijede v neděli stříbrný medailista loňského ročníku nejvyšší soutěže. Hradec se v aktuálním extraligovém pořadí drží sice níže, je aktuálně devátý, jenže do repre pauzy se naladil dvěma výhrami. V našlapané tabulce zisk 25 bodů stačí na devátou příčku, jen dva body od Energie.

Východočeši s sebou stále nesou nepříjemnou dopingovou dohru z loňské sezony, kvůli které nemohou nastoupit McCormack, Štohanzl a Kevin Klíma, o to víc tak museli posilovat. Do Hradce tak přišli třeba zkušený obránce Tomáš Pavelka či útočník David Šťastný, zatím posledními akvizicemi je příchod bývalého litvínovského střelce Giorgio Estephana či brankáře Jana Lukáše, který se vrátil do Čech po krátké štaci ve Finsku.

Dres soupeře v minulosti oblékl obránce Joona Huttula, naopak za Karlovy Vary dříve nastupovali forvardi Patrik Miškář či Matěj Chalupa.

SOUTĚŽ O UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK

Chceš sledovat první třetinu nedělního zápasu z místa, kam se běžně nedostaneš? Tak zkus soutěžit na našem facebooku!

FANZÓNA

Naše Fanzóna, na kterou si fanoušci Energie zvykli, bude připravena i v neděli (vchod nalevo od fanshopu, po schodech dolů a doprava).

Na své si v ní přijdou malí i velcí fanoušci Energie. Nechybí virtuální realita, vyfotit se mohou i ve fotokoutku Gifpad od partnera AG Production s.r.o.. Těšit se ale mohou i na tradiční aktivity – malování na obličej či střelbu na branku. Bude možné také zakoupit drobné občerstvení. Novinkou pak bude oblíbený Stiga hokej.

PR

Sdílet:

Více od Komerční sdělení