V parku na Karlínském náměstí se věnovali duševnímu zdraví


V Praze 8 se konal již po 3. Den duševního zdraví. V příjemném prostředí parku na Karlínském náměstí, se představils řada neziskových organizací a odborníků. Na akci byla k vidění i ukázka canisterapie a v "tulikoutku" organizace Léčivé tlapky se mohli návštěvníci pomazlit s canisterapeutickými pejsky.
Reklama

V parku na Karlínském náměstí se konal třetí ročník akce Den duševního zdraví. Téma letošního ročníku bylo “O vzteku a jiných dobrých emocích” a návštěvníci se tu měli možnost dozvědět spoustu informací a tipů, jak si poradit se svými emocemi, ale i spoustu dalších zajímavých doporučení, jak pečovat o své psychické zdraví. Mohli se poradit s odborníky mnoha různých organizací, těch tu letos bylo více než 15.

Hana

Pro děti zde byly připraveny tvůrčí dílničky a aktivity, aby se dospělí mohli zastavit a v klidu si popovídat.

Hana

Světový den duševního zdraví připadá na 10. října a jeho cílem je šířit osvětu o tématu duševního zdraví a připomenout důležitost péče a prevence duševních onemocnění. Pokud trpíte změnami nálad, nespavostí, máte úzkosti či další psychické obtíže, nebojte se o svých problémech mluvit a vyhledat odbornou pomoc!

Pro televizi Praha Veronika Kuželková

Sdílet:

Reklama
Reklama
Reklama