V Kalichu uvedli premiéru komedie Dobře rozehraná partie


Divadlo Kalich uvedlo premiéru komedie Dobře rozehraná partie v režii Lídy Engelové. Hru si jako svou novou společnou inscenaci vybrali herci a manželé Barbora Hrzánová a Radek Holub. Vůbec poprvé se tu, po ukončení studia herectví ve Francii, představí jejich syn Antonín Holub, pro kterého to je vůbec první činoherní role.
Reklama

Nesnesitelný zanedbaný důchodce, jeho zoufalý syn a vytrvalá hospodyně baví diváky v nové hořkosladké komedii "Dobře rozehraná partie" pražského divadla Kalich. Velkolepé zvukové ani světelné efekty tady ale nečekejte. Příběh je vystaven na nejtěžší herecké disciplíně - konverzaci.

A nejspíš i proto vsadila režisérka představení Lída Engelová na herecká esa jako jsou například manželé Radek Holub a Bára Hrzánová.

Po boku manželů Báry Hrzánové a Radka Holuba diváci mohou vidět Lukáše Jurka, Barboru Mošnovou a poprvé na českém profesionálním jevišti také syna Hrzánové a Holuba - Antonín Holuba, který jinak působí ve Francii, kde také herectví vystudoval.

Listopadová novinka divadla Kalich vypráví hořkosladký příběh o zatrpklém stárnoucím vdovci, který zanevřel na jakoukoli společnost s výjimkou jediného přítele, se kterým pravidelně hraje šachy. Opravdová bitevní hra, jejíž pravidla většinou znají jen ženy, se ale rozehraje až ve chvíli, kdy do zaprášeného bytu vstoupí nová hospodyně.
Sdílet:

Reklama
Reklama
Reklama

Více od Kristýna Svobodová