Desítkou se prohnal masopustní průvod


V městské části Praha 10 na náměstí Svatopluka Čecha proběhl už druhý ročník masopustu, který i letos přilákal spoustu lidi. A ti si tuhle veselici jak se patří užili. Čekala na ně hudba, spousta dobrého jídla včetně opékání buřtů a bohatý doprovodný program, který myslel i na děti. Vrcholem byl masopustní průvod, který se zastavoval v okolních spřátelených podnicích. Program pak pokračoval i večer a to živou hudbou a party tancovačkou ve vršovickém kulturním centru Vzlet.
Reklama

Na náměstí Svatopluka Čecha v městské části Praha 10 proběhl už druhý ročník masopustu, na který i letos dorazila spousta lidí v nejrůznějších maskách.

Na návštěvníky masopustu pak čekala spousta zábavy a bohatý doprovodný program.

Jako místo setkání si organizátoři z Desítky vybrali náměstí Svatopluka Čecha, které sice nevyniká přehnaným prostorem, ale zase umožnilo takřka domácí atmosféru.

Každý, kdo na masopust dorazil si musel přijít na své. Ať už to byly děti, pro které byly připraveny nejrůznější dílničky nebo malování na obličej, případně si každý, kdo chtěl, mohl opéct buřta, dát si pořádnou jitrnici, klobásu nebo si jen tak zvesela zatancovat do rytmu masopustní hudby. 

Sdílet:

Reklama
Reklama
Reklama

Více od Ondřej Švec