Tragická nehoda na Plzeňsku. Zemřel muž i žena, jejich dvě děti se zranily


Aktualizováno: Jednačtyřicetiletý muž nepřežil nehodu osobního auta, která se stala v úterý večer na obchvatu Třemošné. Šestadvacetiletá žena utrpěla vážné zranění a po úspěšné resuscitaci ji záchranáři transportovali do nemocnice, i tam ale později zemřela. S lehčím zraněním převáželi záchranáři i dvě malé děti.

Reklama

"Vozidlo Škoda Fabia jelo ve směru jízdy od obce Plzeň k obci Kaznějov. Asi 300 metrů před křižovatkou na obce Horní Bříza x Třemošná vyjelo z dosud nezjištěných příčin vpravo mimo vozovku, kde v silničním příkopu havarovalo. Dále se přetočilo na střechu a zůstalo v pravém jízdním pruhu na komunikaci," uvedla policejní mluvčí Iva Vršecká.

Ve vozidle se nacházely čtyři osoby. Muži ročník 1982 už ale záchranáři nemohli pomoci. "Byl velmi vážně zraněn a v bezvědomí. Záchranáři na místě muže desítky minut resuscitovali, přes jejich veškeré úsilí se jim již nepovedlo obnovit životní funkce, lékař konstatoval jeho úmrtí na místě," uvedla mluvčí krajských záchranářů Mária Svobodová. Naopak úspěšnou resuscitaci provedli záchranáři u ženy ročník 1997. "Utrpěla velmi vážná zranění. Předávali jsme ji na emergency FN Lochotín," podotkla Svobodová. Později ale přišla z nemocnice smutná zpráva, žena na následky nehody zemřela. Lehčí zranění pak utrpěly dvě děti ročník narození 2019 a 2021.

Policisté zatím netuší, kdo z účastníků vozidlo řídil. "Stejně jako příčina dopravní nehody, je předmětem dalšího šetření," dodala Vršecká.

Sdílet:

Reklama
Reklama
Reklama

Více od Marie Osvaldová