Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech


Dům dětí a mládeže v Rychvaldě je každoročním spolupořadatelem rodinných atletických závodů, které se konají v Dolní Lutyni.
Daniela Bártová, hlavní rozhodčí, atletka: “Pořádáme už 10. ročník závodů Dolnolutyňské tretry. Je to závod rodičů s dětmi a jde nám hlavně o to, aby rodiče s dětmi trávili to odpoledne, sportovali a nejde o vítězství. Já moc děkuji obecnímu úřadu, škole a Domu dětí v Rychvaldě, že nás podporují a že tuto akci můžeme pořádat už podesáté.
Anketa: “Jsem tady po několikáté, závodím už od mala, protože tady závodil už můj brácha s taťkou. Kdysi jsem závodila taky s taťkou, ale teď už závodím sama.”
Anketa: “Já tady taky nejsem poprvé a už jsem tady byla i třetí dokonce. Dneska se pokusím něco vyhrát.”
Daniela Bártová, hlavní rozhodčí, atletka: “My chceme děti od jednoho roku až po 9. třídu a většinou s rodiči. Takže rodič běží 60 metrů, dítě běží 60 metrů, pak se to sečte, skáčou spolu do dálky, běží spolu štafetu a nakonec rodič vrhá koupí a dítě medicinbalem. Takže je to takový atletický čtyřboj, všestrannost, pohoda a spousta atrakcí. Takže takové pohodové odpoledne s dětmi.”

Sdílet:

Více od Libor Běčák