Výstava v Galerii výtvarného umění je věnovaná jejím zakladatelům
Zakladatelům domu umělců jsou věnované nově otevřené expozice v Galerii výtvarného umění. Hlavní prostor zabírá prezentace tvorby architekta Antonína Blažka a další část prací bratrů Joži a Franty Uprkových.


Miroslav Pechura








































