Snídaně na náměstí byla odměnou za pěší chůzi nebo kolo
Do Evropského týdne mobility, kampaně na podporu ekologické dopravy, se několika akcemi opět zapojil i Nový Jičín. Jednou z nich byla snídaně na náměstí. Sladkou nebo slanou svačinu dostal každý, kdo šel kolem pěšky nebo na kole.


Petra Dorazilová








































