Práce na rekonstrukci rokycanských lávek pro pěší úspěšně pokročily. Opravy jdou přesně podle plánovaného harmonogramu. První z klíčových lávek už lidem plně slouží, na otevření té druhé si chodci počkají už jen několik dní.
Dobrou zprávu mají stavební dělníci pro sportovce i fanoušky. Lávka pro pěší s označením RO-15, která se nachází u fotbalového stadionu v ulici U Soutoku, je již kompletně opravena. V těchto dnech byla plně zpřístupněna veřejnosti a lidé tak mohou místo využívat bez omezení.
Naopak druhá opravovaná lávka RO-08 ve Dvořákově ulici zůstává ještě na chvíli uzavřená. Stavební práce zde ale míří do finále. Podle vyjádření města bude lávka pro pěší otevřena v první polovině června, jakmile řemeslníci dokončí poslední úpravy.
Radnice v souvislosti s dokončováním prací na druhé lávce nadále žádá všechny chodce o zvýšenou opatrnost v okolí staveniště a o důsledné respektování přechodného dopravního značení.







