Novinka pro plzeňské cyklisty: Na Rolnickém náměstí vznikl samostatný cyklopruh přímo na silnici


Plzeňští cyklisté se dočkali zásadní novinky, která má zvýšit jejich bezpečnost i komfort v provozu. V rámci úprav Rolnického náměstí v Lobzích vznikl vůbec první ucelený samostatný jízdní pruh pro cyklisty přímo ve vozovce. Nový úsek vede od mostu přes Úslavu až ke světelné křižovatce s ulicí Pod Vrchem, přičemž na změnu pravidel řidiče jasně upozorňuje nové vodorovné značení.

„První samostatný cyklopruh představuje významný krok v rozvoji městské cyklistické infrastruktury. Toto řešení je pro cyklisty ve městě velmi důležité, protože jim v hlavním dopravním prostoru dodává pocit bezpečí. Dosud byla většina těchto opatření v Plzni realizována formou stezek vedených mimo silnici, často v souběhu s chodníky. Novinka je tedy určena zejména pro frekventované městské komunikace, kde umožňuje bezpečnější integraci cyklistů do běžného provozu,“ uvedl náměstek primátora města Plzně pro oblast dopravy a životního prostředí Aleš Tolar.

Řidiči i MHD se vrací na Rolnické náměstí. Stavbu komplikoval pramen vody i archeologické nálezy
29. 5. 2026

Řidiči i MHD se vrací na Rolnické náměstí. Stavbu komplikoval pramen vody i archeologické nálezy

Větší bezpečí při stoupání do kopce

Cyklopruh je vyznačen ve směru do stoupání v celém úseku od mostu až po světelnou křižovatku. „Jde o prostorově úspornou variantu, při které je souběžný jízdní pruh pro vozidla zúžen na 2,5 metru a šířkově stačí pro jízdu osobních vozidel, zatímco rozměrnější vozidla, jako třeba nákladní auta nebo autobusy, mohou v podélném směru vjet do cyklistického pruhu, a přitom nesmí ohrozit jedoucího cyklistu. Prostorové podmínky stísněného koridoru v historické zástavbě dovolily vyznačení cyklopruhu pouze v jednom směru, přičemž vyznačen byl pruh do stoupání, protože ve směru z kopce je rychlost cyklisty podstatně vyšší, a tudíž nedochází k tak častému předjíždění vozidel,“ vysvětlil Ondřej Vohradský, vedoucí Úseku dopravního inženýrství Správy veřejného statku města Plzně.

Nekonečná rekonstrukce v Lobzích konečně končí! „V cizině dva měsíce, u nás skoro rok a půl," kroutí hlavou řidiči
1. 6. 2026

Nekonečná rekonstrukce v Lobzích konečně končí! „V cizině dva měsíce, u nás skoro rok a půl," kroutí hlavou řidiči

Cyklopruhy i na dalších ulicích

Aleš Tolar zdůraznil, že se jedná o důležité spojení, protože od mostu přes Úslavu v Lobzích na horní terasu lobezského sídliště v podstatě neexistuje srovnatelná varianta trasy. „Po dlouhých letech výstavby cyklostezek pouze v souběhu s chodníky se nyní budeme s podobnými formami řešení setkávat stále častěji. V přípravě je například značení cyklopruhu v ulicích Zábělská, Na Chmelnicích, U Borského parku, v Husově ulici a na řadě dalších míst,“ doplnil.

Sdílet:

Více od Anna Raková