Dobrá zpráva pro pacienty z Rokycan: Ordinace na Nerudově náměstí se znovu otevírá


Pacienti v Rokycanech, kteří přišli o svého praktického lékaře, mají důvod k radosti. Ordinace na Nerudově náměstí 1236 se po pauze znovu vrací do plného provozu. Lidé se dočkají péče už v nejbližších dnech, navíc pod vedením nové lékařky a nového provozovatele.

Ordinace bude pro veřejnost oficiálně opět otevřena od středy 3. června. Pro místní obyvatele jde o důležitou novinku, která výrazně zlepší dostupnost primární lékařské péče přímo ve městě.

Zdravotnické zařízení nově přebírá do své sítě společnost MediClinic, která v Česku provozuje desítky ambulancí. Samotnou ordinaci pak povede zkušená praktická lékařka Ivana Hrazdilová.

Sdílet:

Více od Anna Raková