Vedení obvodu se sešlo s bývalými zaměstnanci úřadu, neformální setkání pořádá každý rok


Příležitost setkat se se svými někdejšími kolegy, ale i současnými úředníky a vedením městského obvodu Slezská Ostrava dostávají každoročně jeho bývalí zaměstnanci. I letos se jich v kulturním domě v Heřmanicích sešlo na 40.
Vedení obvodu se sešlo s bývalými zaměstnanci úřadu, neformální setkání pořádá každý rok
Příležitost setkat se se svými někdejšími kolegy, ale i současnými úředníky a vedením městského obvodu Slezská Ostrava dostávají každoročně jeho bývalí zaměstnanci. I letos se jich v kulturním domě v Heřmanicích sešlo na 40.

Sdílet:

Více od Michal Slonina