Příležitost setkat se se svými někdejšími kolegy, ale i současnými úředníky a vedením městského obvodu Slezská Ostrava dostávají každoročně jeho bývalí zaměstnanci. I letos se jich v kulturním domě v Heřmanicích sešlo na 40.

Příležitost setkat se se svými někdejšími kolegy, ale i současnými úředníky a vedením městského obvodu Slezská Ostrava dostávají každoročně jeho bývalí zaměstnanci. I letos se jich v kulturním domě v Heřmanicích sešlo na 40.




