Ohlášena bomba na koupališti v Ostravě. Na 1 500 lidí muselo opustit areál


V areálu letního koupaliště a krytého bazénu v Ostravě-Porubě někdo ohlásil bombu. Na místo se sjelo plno policistů i strážníci, kteří pomáhali s evakuací a uzavřením areálu. Koupaliště i bazén muselo opustit na 1 500 lidí.
Ohlášena bomba na koupališti v Ostravě. Na 1 500 lidí muselo opustit areál
V areálu letního koupaliště a krytého bazénu v Ostravě-Porubě někdo ohlásil bombu. Na místo se sjelo plno policistů i strážníci, kteří pomáhali s evakuací a uzavřením areálu. Koupaliště i bazén muselo opustit na 1 500 lidí.

Sdílet:

Více od Jiří Cileček