Na Alšově náměstí v Porubě se uskutečnil Den zdraví. Nabídl prevenci, osvětu i zábavu


Alšovo náměstí v Ostravě-Porubě opět zaplnily stánky. Tentokrát se zde uskutečnil Den zdraví. Návštěvníkům nabídl informace, preventivní vyšetření i zábavu.
Na Alšově náměstí v Porubě se uskutečnil Den zdraví. Nabídl prevenci, osvětu i zábavu
Alšovo náměstí v Ostravě-Porubě opět zaplnily stánky. Tentokrát se zde uskutečnil Den zdraví. Návštěvníkům nabídl informace, preventivní vyšetření i zábavu.

Sdílet:

Více od Jana Lipowská