Alšovo náměstí v Ostravě-Porubě opět zaplnily stánky. Tentokrát se zde uskutečnil Den zdraví. Návštěvníkům nabídl informace, preventivní vyšetření i zábavu.

Alšovo náměstí v Ostravě-Porubě opět zaplnily stánky. Tentokrát se zde uskutečnil Den zdraví. Návštěvníkům nabídl informace, preventivní vyšetření i zábavu.





