MS technologická akademie propojí školy s praxí, bude zázemím pro výuku robotiky, elektromobility i digitálních oborů


Moravskoslezský kraj investuje do budoucnosti vzdělávání. V Ostravě začala výstavba sídla Moravskoslezské technologické akademie, která má propojit školy s praxí a moderními technologiemi. Nové centrum nabídne zázemí pro výuku robotiky, elektromobility nebo digitálních oborů.
MS technologická akademie propojí školy s praxí, bude zázemím pro výuku robotiky, elektromobility i digitálních oborů
Moravskoslezský kraj investuje do budoucnosti vzdělávání. V Ostravě začala výstavba sídla Moravskoslezské technologické akademie, která má propojit školy s praxí a moderními technologiemi. Nové centrum nabídne zázemí pro výuku robotiky, elektromobility nebo digitálních oborů.

Sdílet:

Více od Renáta E. Orlíková