Dostal druhou šanci na život. Muž přežil vážný pád z kola a přišel poděkovat svým zachráncům


V ostravské fakultní nemocnici se odehrálo emotivní setkání. Cyklista loni v létě po těžkém pádu na Bruntálsku bojoval o přežití. Díky perfektní souhře svědků, záchranářů a doktorů se muže podařilo zachránit a dnes už žije zase úplně naplno.
Dostal druhou šanci na život. Muž přežil vážný pád z kola a přišel poděkovat svým zachráncům
V ostravské fakultní nemocnici se odehrálo emotivní setkání. Cyklista loni v létě po těžkém pádu na Bruntálsku bojoval o přežití. Díky perfektní souhře svědků, záchranářů a doktorů se muže podařilo zachránit a dnes už žije zase úplně naplno.

Sdílet:

Více od Anna Břenková