V ostravské fakultní nemocnici se odehrálo emotivní setkání. Cyklista loni v létě po těžkém pádu na Bruntálsku bojoval o přežití. Díky perfektní souhře svědků, záchranářů a doktorů se muže podařilo zachránit a dnes už žije zase úplně naplno.

V ostravské fakultní nemocnici se odehrálo emotivní setkání. Cyklista loni v létě po těžkém pádu na Bruntálsku bojoval o přežití. Díky perfektní souhře svědků, záchranářů a doktorů se muže podařilo zachránit a dnes už žije zase úplně naplno.





