Březen je ve Slezské Ostravě měsícem železničních modelářů, padesátimetrové kolejiště se naposledy představí o víkendu


Padesátimetrové modelové kolejiště, přes 25 vlakových souprav, ale i další modely si mohou ještě jednou užít návštěvníci Slezskoostravského hradu. Železniční modeláři vystavují ve Slezské Ostravě po celý březen. Naposledy se ukáží v rámci Velikonoc na hradě.
Březen je ve Slezské Ostravě měsícem železničních modelářů, padesátimetrové kolejiště se naposledy představí o víkendu
Padesátimetrové modelové kolejiště, přes 25 vlakových souprav, ale i další modely si mohou ještě jednou užít návštěvníci Slezskoostravského hradu. Železniční modeláři vystavují ve Slezské Ostravě po celý březen. Naposledy se ukáží v rámci Velikonoc na hradě.

Sdílet:

Více od Michal Slonina