Senior jel po dálnici v protisměru. Zastavili ho policisté vracející se z výcviku


Velké štěstí měl senior, který na dálnici mezi Prostějovem a Brnem jel v protisměru. Policie po několika oznámeních okamžitě informovala všechny dostupné hlídky. Shodou okolností se zrovna z výcviku vraceli olomoučtí policisté, kteří auto poblíž Vranovic–Kelčic rychle zastavili, otočili a doprovodili k nejbližšímu sjezdu. 86letý řidič později vysvětlil, že si spletl nájezd a omylem se dostal do opačného směru. Nebyl pod vlivem alkoholu, dostal pokutu pět a půl tisíce korun a šest trestných bodů. Policistům navíc řekl, že ho celá situace velmi mrzí a že už za volant raději neusedne.

Sdílet:

Více od Peter Marenčík